Сьогодні на Тернопільщині розпочалось тренувальне ЗНО

Майже чотириста одинадцятикласників випробують свої сили у тренувальному пробному тестуванню, організованому в області 14-16 жовтня. Школярі здаватимуть тести з хімії, географії, французької та німецької мов. 

Учасниками тренувальних тестів є учні Борщівського, Заліщицького, Збаразького, Теребовлянського, Чортківського районів та міст – Тернополя і Чорткова, повідомляє 20хвилин

- Такими тренувальними тестами ми робимо одразу дві роботи, - каже заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО і моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк. – По-перше, учні випробовують сили, мають нагоду потренуватись. І по-друге, ми таким чином формуємо банк тестових завдань.

Тренувальні тестові завдання з інших предметів здаватимуть учні з інших областей, що також підпорядковані Івано-Франківському регіональному центру оцінювання якості освіти.

- Якщо раніше учні проходили тренувальні тести на папері, то цьогоріч вони здаватимуть їх у електронному варіанті, - додає пан Шайнюк. – Їм просто потрібно зайти на сайт за кодом, який вони отримали під час реєстрації.

Тернопільщина тренувальне ЗНО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі