У райцентрі Тернопільщини створили осередок «Ядра» (фото)

Чортківські активісти єднаються за прикладом «Ядра».

Відчути громаду рушійною силою суспільства цієї неділі уповні змогли чортківчани. На організованій зусиллями шести громадських організацій райцентру «Чортківській дефіляді» жителі міста не тільки відпочили, а й зібрали певну суму на потреби українського війська.

Захід був повністю аполітичним – жодної агітації і присутності кандидатів. Лише представники громадських організацій, молодь, творчі і просто небайдужі чортківчани. На центральному майдані райцентру десять священнослужителів відслужили молебень. Тернопільський та Чортківський осередки ВО «Автомайдан» разом із Чортківським рок-клубом організував видовищний автопробіг та виставку «залізних коней» на площі. Музичний супровід свята створили гурти «Адаптація» (Бучач), «Периферія» (Чортків), а також «Железняки» і ді-джей Арі.

Як пише журналістка Ірина Брунда у «Чортківському віснику», на площі розгорталася строката недільна ярмарка – з атракціонами, іграми для малечі, розмаїтим крамом, виробами ручної роботи, смаколиками. Тут таки можна було замовити собі портрет-ілюстрацію, заплести у зачіску жовто-блакитні стрічки, малеча на мольбертах зосереджено виводила барвисті малюнки-листи нашим захисникам в АТО. Волонтери, переодягнені мультяшними героями, розважали і дітей, і дорослих. У силових вправах могли позмагатися чоловіки. Незважаючи на невеселі будні, у середмісті таки запанувала радість – та щира і непідробна, якої нам усім нині дуже бракує. Радість для шляхетної мети, громадянського і людського обов’язку – допомагати нашим воїнам.

Під час свята зібрали 12 522 грн. 80 коп. і 10 доларів США на автомобіль швидкої допомоги для бійців 128-ї бригади, у складі якої, на передовій, служать більшість мобілізованих Чорткова.

Гасло «Єднаймося заради громади!» організатори запозичили із назви Об’єднання заради громади «Ядро».  6 громадських організацій  Чорткова - «Волонтерська Ліга», «Форт», «Самооборона Чортків», осередок ВО «Автомайдан-Чортків», «Чортківський рок-клуб», «Майдан Захід» - об’єднались за прикладом тернопільського «Ядра», адже сила громади в її єдності. А сильна громада – запорука сильного суспільства.

ОЗГ «Ядро» закликає громадських активістів в інших райцентрах Тернопільщини діяти за прикладом Чорткова (це перший райцентр, де з’явився фактично осередок «Ядра»). Звертайтеся до нас на електронну скриньку [email protected], ми допоможемо у створенні таких осередків у вашому місті.

oseredok iadra2
oseredok iadra2
oseredok iadea1 oseredok iadra3 oseredok iadra4
Тернопільщина осередок "Ядра"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі