Школярі Тернопільщини відправили 5 тонн допомоги для дітей, які в зоні АТО (фото)

На Тернопільщині в рамках акції "Допоможи дітям АТО" школярі зібрали допомогу для дітей, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції.  

Сьогодні близько 5 тонн зібраної допомоги  відправили з  Тернополя на схід України. Учні Тернопільщини надіслали своїм одноліткам підручники, шкільне приладдя, іграшки, їжу, осінньо-зимовий одяг, взуття та інші необхідні для дітей речі.  

“Це – допомога для дітей-сиріт дитбудинків Краматорська. Близько 5 тисяч дітей з Краматорська і Слов’янська потребують допомоги. Сьогодні веземо в зону АТО книги, підручники з української мови, літератури,  зарубіжної літератури, а також шапки, взуття, светри, рукавиці”, – каже член об’єднання “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” і Самооборони Майдану Тернопільщини Василь Дубовий.

Допомогу направили також у пологовий будинок Краматорська. “Там зараз складна ситуація з медикаментами, з білизною та іншими необхідними речами, які потрібні для пологового будинку, – каже Василь.

Як зазначають організатори акції "Допоможи дітям АТО", до благодійної справи долучилися учні усіх шкіл Тернопільської області.

Школярі Тернопільщини відправили 5 тонн допомоги для дітей, які в зоні АТО (фото), фото-1
Школярі Тернопільщини відправили 5 тонн допомоги для дітей, які в зоні АТО (фото), фото-2

 SAM_0690SAM_0682

Школярі Тернопільщина 5 тонн допомоги діти зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі