• Головна
  • Тернопільська «Самопоміч» привезла 10 тонн гуманітарного вантажу з Франції для потреб АТО (відео)
08:30, 15 жовтня 2014 р.

Тернопільська «Самопоміч» привезла 10 тонн гуманітарного вантажу з Франції для потреб АТО (відео)

Військові шпиталі, які лікують українських бійців з зони АТО, отримають гуманітарну допомогу. 10 тонн медичного обладнання, теплих речей привезло «Об’єднання Самопоміч» із Франції.

Волонтери тернопільського осередку вже неодноразово привозили необхідний шпиталям вантаж із Європи, повідомляє Інтб. Цього разу вдалося доставити функціональні ліжка, медичне обладнання та меблі, а також матраци, пожежні куртки, засоби пересування для інвалідів.

«Такої якості, будем говорити, не може собі шпиталь ніякий позволити купити, тому що є дуже дорого вартісний матеріал. Так як функціональні ліжка порядка до 2 тис. дол. коштує одне ліжко, шпиталь не може собі позволити закупити багато таких ліжок. Тим більше, коли ми давали допомогу в львівський шпиталь, то начальник такого госпіталю сказав, що 23 роки вони нічого подібного не мали. І коли ми побачили, в яких умовах там наші поранені бійці – це, звичайно, на рівень вища ця допомога. Також відповідні меблі, відповідні столики, відповідні тумбочки»,- каже ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, представник «Самопомочі» в Тернопільській області.

Згідно із договором із французькою стороною, обладнання нам віддають безкоштовно. Українцям потрібно лише оплатити дорогу фури туди і назад. Гроші на цю поїздку «Самопоміч» збирала із квитків на благодійний концерт, що відбудеться в Тернополі 16 жовтня, за участю гуртів «Тріода» та «Дзідзьо».

«Щоб не було ніяких інсценуацій стосовно виборів, що це перед виборами якийсь піар, я хочу сказати, що громадська організація «Самопоміч» тільки взагалі починає працювати, і наша серйозна робота розпочнеться тільки 27 жовтня, власне, після виборів буде масова робота. Ми вважали за потрібне – ми зробили цей концерт і я думаю, люди самі оцінять і за моєю спиною ви самі бачите, що вдалося зробити внаслідок цього»,- розповідає ОЛЕГ НИТКА. заступник голови міського осередку ГО «Самопоміч».

Французьку допомогу передадуть в Харківський військовий шпиталь, частину – у Львівський, решта поїде в зону АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самопоміч Тернопіль #активісти #гуманітарна допомога військовим шпиталям #Франція
Оголошення
live comments feed...