09:21, 15 жовтня 2014 р.

Чому обирають Радикал Банк?

Ринок фінансових послуг нині пропонує цілий ряд пропозицій з кредитування, депозиту, оформлення зарплатних карток тощо. Та все ж, якщо запитати експертів, хто є лідером з надання подібних послуг, можна почути буквально декілька назв, одна з яких – Радикал Банк. Мабуть, досить дивно, як за декілька років установі вдалося так поширити свою впливовість. Розберемося у тому, що ж виділяє „Банк для всієї родини” з-поміж подібних йому.

Досьє ПАТ "Радикал Банк"

Рік заснування Радикал Банку, 2009, не був сприятливим для цього. Але як показав досвід, такі труднощі лише зміцнювали і загартовували фінансову установу. Так, за п’ять років, проведених на ринку, Радикал Банк впевнено крокує вперед і розширюється. Це посприяло тому, що у 2013 році Forbes не просто включив банк до списку найуспішніших в Україні, але і поставив його на другу сходинку. Секрет успіху установи в  лояльності та дружньому підходу до кожного клієнта.

Перевагами фінансової установи є:

1. Радикал Банк, поміж своїх інших послуг, пропонує клієнтам банківські гарантії. Пропозиції фінансової установи розділені за типами. Існують, наприклад, пропозиції туристичного спрямування, тендерного, розрахункового тощо. Як стверджують спеціалісти банку, оформлення гарантій не потребує багато часу – максимум три години. Радикал Банк надає наступні умови гарантій без застави: 1,5%, якщо з заставою, то 0,3%.

2. Політика Радикал Банку орієнтована на постійний контакт із клієнтом, прагнення створити найбільш гнучкі та вигідні умови для обох сторін. Так, для всіх, хто бажає відкрити рахунок у банку, пропонується заохочувальна програма. До кінця жовтня, підприємці-початківці можуть скористатися акційною пропозицією „Підприємницький старт”. Згідно з акцією, клієнт отримує порівняно низьку комісію, можливість замовлення безкоштовного см-банкінгу, а також оформлення рахунку на пільгових умовах. Окрім того, приємною несподіванкою є можливість отримати акційний смартфон, що розігрується в межах обраного тарифу.

3. ПАТ „Радикал Банк” експерти економічної діяльності визнали надійним. У них не знайшлося жодної причини вважати цю фінансову установу недостатньо надійною. Міжнародна структура ІВІ декілька разів ставила банкові тверду „4”, що означає „надійність на високому рівні”. Сьогодні спостерігаємо тенденцію наступну: Радикал Банк володіє ліквідними активами та чітко виконує власні обов’язки. У клієнтів, в тому числі корпоративного сектору, не виявлено жодних скарг на роботу банку.

4. Безперечним плюсом установи є гнучкість у ставленні до клієнтів, первинна орієнтація на самого клієнта. Банк зажди готовий піти на компроміс в межах розумного. На противагу конкурентам, „Банк для всієї сім і” є людяним і ніколи не відвертається від допомоги в започаткуванні бізнесу.

5. Головною перевагою банку можна вважати його гнучкий підхід до бізнес-банкінгу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Радикал Банк #b2b #огляд послуг
Оголошення
live comments feed...