Як борються комунальники з недобросовісними водіями, які паркуються на газонах у Тернополі?

У Тернополі, на вулиці Протасевича, 4 працівники ПП «Східний масив» встановлюють бордюри, аби недобросовісні водії позбулися звички паркуватися на газоні біля будинку.

На звернення мешканців вказаного будинку працівники підприємства відреагували оперативно. Для того, аби випадки паркування на газоні більше не повторювалися, його вирішили відмежувати за допомогою бордюрів, знятих під час реконструкції бульвару Т. Шевченка. На вказану ділянку буде завозитися чорнозем, тут заплановано сформувати газон. Мешканці сподіваюся, що відтепер тернополяни будуть дотримуватися «Правил благоустрою м. Тернополя», якими паркування на зелених насадженнях заборонене. Відповідно до даних Правил (розділ 10) заборонено також влаштовувати стоянки (паркування), ремонтувати, мити та заправляти автомобілі, мотоцикли, мопеди та інші транспортні засоби на прибудинкових територіях (дворах), тротуарах, парках і скверах на берегах річок та водойм, зелених зонах.

Крім того, нагадуємо водіям, що згідно ст. 72 Кодексу України про адміністративні покарання за подібне доведеться сплачувати штрафи від 340 до 1360 грн., а якщо порушник суб’єкт підприємницької діяльності, чи посадова особа, то доведеться викласти з гаманця від 850 до 1700 грн. Відтак просимо пам’ятати, що паркувати транспортні засоби на газонах, тротуарах, дитячих та спортивних майданчиках, у парковій зоні а також при в'їздах на територію та на евакуаційних шляхах, та на відстані менше 10 метрів від зовнішніх стін будівель категорично заборонено.

Тернопіль комунальники бордюри
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі