• Головна
  • У пробному ЗНО взяли участь близько 400 одинадцятикласників з Тернопільщини
09:00, 17 жовтня 2014 р.

У пробному ЗНО взяли участь близько 400 одинадцятикласників з Тернопільщини

В Україні проводять апробацію тестів для зовнішнього незалежного оцінювання. Аби ознайомити майбутніх абітурієнтів з тестами та провести загальний моніторинг знань, учнів Тернопільщини тестували з географії, хімії, німецької та французької мов. Взяли участь у Міжрегіональному онлайн-тестуванні близько 400 одинадцятикласників.

В нашій області випробовують тести з географії, хімії, німецької та французької мов. Сьогодні на Тернопільщині відбулася апробація тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов. Для участі в онлайн-тестуванні зареєструвалося 140 одинадцятикласників. І лише один з поважної причини не прийшов на оцінювання. Участь в онлайн-тестуванні безкоштовна. Його провели безпосередньо у школах. Єдина умова – комп’ютери та інтернет.

- В цьому році ми вперше апробовуємо апробацію тестів в іншому форматі. В попередні роки в нас було на паперових носіях, а в цьому році компютерне онлайн-тестування. Передбачаємо таке завдання, щоб техніка, яка є в школах, щоб була максимально використана і я думаю, що в майбутньому ми будемо частково чи повністю переходити на комп’ютерне тестування, то певні навички в наших абітурієнтів вже будуть, – розповів тв4 заступник директора ТОКІППО з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

На виконання завдань учні мали сорок хвилин. Одразу після закінчення роботи одинадцятикласники бачать свої результати.

- На цьому тестуванні були тести різного рівня складності. Перший звичайно найлегші, а от де було вставити кусочки в речення – було важче, бо можна помилитися, тоді речення не співпаде з іншим. Підготовка до тестування вимагає багато сил, багато часу, ну і звичайно витримки, – говорить учениця 11-В класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 Каріна Мазурик.

- Це добра така нагода випробувати свої знання і сили. Враховуючи те, що в цій школі німецька мова є лише другою іноземною мовою, першою є англійська, тому, відповідно, і кількість годин, які відводяться на вивчення німецької мови є менша. Відповідно рівень знань у дітей не такий як з англійської, але, попри все, вони досягли непоганих результатів. Це буде добрим поштовхом до тестування, – каже Юрій Шайнюк.

Загалом, аби перевірити знання з географії, хімії, німецької та французької мов зареєструвалося триста дев’яносто одинадцятикласників Тернопільщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #одинадцятикласники #апробація тестів для ЗНО
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення