
13:15, 19 жовтня 2014 р.
На Тернопільщині зіткнулися три автомобілі. Внаслідок ДТП 1 людина загинула
18 жовтня о 19:35 на автодорозі поблизу села Шляхтинці Тернопільського району зіткнулися три автомобілі – «ГАЗ-53», «Mercedes Sprinter» та «Hyundai Tucson».
На місце події направлено рятувальне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС. Рятувальники провели роботи спрямовані на запобігання займання пролитого пального, деблокували потерпілих із понівечених автомобілів та передали працівникам швидкої.
Внаслідок дорожньо-транспортної водій автомобіля «Hyundai Tucson» від отриманих травм загинув на місці події, двох пасажирів даного автомобіля з травмами важкого ступеня госпіталізовано в 1-шу міську клінічну лікарню міста Тернопіль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:11, 30 червня
10
12:56, 21 червня
6
11:55, 1 липня
51
11:37, Вчора
live comments feed...
Коментарі