• Головна
  • Вищі навчальні заклади Тернополя самі визначатимуть прохідний бал
20:30, 19 жовтня 2014 р.

Вищі навчальні заклади Тернополя самі визначатимуть прохідний бал

Міністерство освіти та науки України підготувало зміни для абітурієнтів дві тисячі п’ятнадцятого року. Основна з яких – вищі навчальні заклади самі визначатимуть прохідний бал.

Програми тестування також частково змінили, вони будуть дворівневі. З непрофільного предмета можна складати тільки один початковий рівень тестів.

«Якщо, припустимо, абітурієнт вирішив вступати на фізико-математичний факультет, то йому можна складати тільки один базовий рівень з української мови та літератури. Однак якщо у вас буде складено базовий рівень з математики, то ви вже не зможете вступити на відповідний факультет. Такі зміни прийняті для того, щоб абітурієнти ще з шкільної парти робили висновки, на який факультет вступати. Однак дворівневі тести будуть тільки з математики та української мови. Також ще одна зміна – це те, що університети зможуть самостійно встановлювати прохідний бал. Завдяки таким змінам вступна кампанія буде більш відрегульованою. У наступному році передбачається поєднання державної підсумкової атестації разом із ЗНО», – розповідає зз заступник директора Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з питань ЗНО Юрій Шайнюк.

У наступному році абітурієнти не зможуть використовувати минулорічні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ВУЗ #прохідний бал

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
Оголошення
live comments feed...