В Україні низка сайтів, серед яких і 0352.ua, піддавалися потужним кібер-атакам

Під час мітингу під прапорами партії «Громадянського руху України» на площі Ринок у Львові на журналістку «24 каналу» Марту Когут напали мітингувальники. Також протестувальники намагались перешкодити оператору проводити зйомку.

В Новій Каховці Херсонської області у вікно редакції газети «Деловые новости» кинули цеглину. Вона була замотана в газету редакції з критичною статтею про кандидата по 184 округу Анну Горкун.

У Лисичанську Луганської області група озброєних людей з батальйону «Айдар» намагалася захопити телерадіокомпанію «Акцент», але волонтери представника командування АТО в Лисичанську Віталія Шведова відстояли ТРК.

У Запоріжжі керівник кредитної спілки напав на журналістів ТРК «Алекс» Аліну Сиревич та оператора телеканалу Олексія Демченка.

Інтернет-тиск

Мережа міських сайтів «СitySites» потерпала від кібер-атак. Так сайти Кривого Рогу 0564.ua, Маріуполя0629.ua, Запоріжжя 061.ua, Луганська 0642.ua, Луцька 0332.ua, Рівного 0362.ua, Львова 032.ua,Тернополя 0352.ua потрапили під потужні кібер-атаки та не працювали.

Категорія «Цензура. Доступ до інформації»

Терористи блокують сайти на окупованій території. Керівництво «ДНР» (Донецька область) зобов'язало всіх інтернет-провайдерів, які працюють на підконтрольній бойовикам території, зареєструватися як ЗМІ і платити «податки» терористам. Реєстрація проходить під загрозою фізичних покарань. Створюється «єдиний реєстр» українських сайтів, що підлягають блокуванню.

Категорія «Непрямий тиск»

У Сумах телевізійні програми «Подробности», «Подробности недели» и «Черное зеркало», які виходять на телеканалі «Інтер», «глушать» невідомі.

Категорія «Захист свободи слова»

У Кременчуці Полтавської області приватна телекомпанія «Візит» припинила мовлення на знак протесту проти тиску з боку влади, журналісти каналу вимагають незалежної редакційної політики.

хакерська атака на сайт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі