Ігор Романків: «Пріоритетом має стати розвиток держаних підприємств»

Розвиток та підтримка державних підприємств може надати потужний поштовх до підйому української економіки, вважає кандидат в депутати від ВО «Батьківщини» Ігор Романків.

Він зазначає, що при спрямуванні коштів у державні, а не приватні структури, покращуватиметься матеріальне становище багатьох громадян, а не лише вибраних скоробагатьків, які спеціалізуються на «розпилі» бюджету.

«Держава має великі можливості дати розвиток державним підприємствам, але чомусь не хоче цього робити, – зауважує Ігор Романків. – Причина одна: Верховна Рада, як і Кабінет Міністрів, в першу чергу обслуговують великий капітал, а не пересічних громадян. От візьмемо тернопільське держане підприємство «Промінь», яке виробляє антени для військово-промислового комплексу. У них у час війни немає жодного державного замовлення!!! Хоча всі знають, на скільки небезпечним є під час військових дій мобільний зв’язок. І в державному бюджеті на 2015 рік «Промінь» теж не фігурує. У парламенті я готовий добиватися того, щоб саме такі підприємства насамперед фінансувалися з державного бюджету».

Ігор Романків переконаний, що першу чергу слід завантажити роботою працівників державних підприємств, і тільки у випадку, якщо залишиться ще якийсь обсяг робіт, який фінансується з держбюджету, – лише тоді її можна передати підрядним організаціям.

«Тому я ставлю для себе пріоритетом добитися заборони на фінансування приватників у разі, якщо не завантажене аналогічне державне підприємство. Адже державна структура дає зарплату, соціальний пакет робітникам і несе відповідальність за виконані роботи. От візьмемо обласні і районні автодори. Люди виходять з пікетами, перекривають дорогу в Тернополі, оскільки їм не виплачують зарплату, а держава фінансує приватні структури. Такого не повинно бути і цю практику пора припинити», – наголосив Ігор Романків.

Ігор Романків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі