
17:25, 21 жовтня 2014 р.
У Тернополі відбувся перший в Україні кіносеанс для незрячих
20 жовтня в одному з кінотеатрів Тернополя відбувся допрем'єрний показ українського номінанта на Оскар фільму «Поводир» та зустріч із його режисером Олесем Саніним.
Інформацію про захід надіслали читачі “0352.ua” на електронну скриньку нашої редакції.
Вперше в Україні відвідати повноцінний кіносеанс могли і незрячі глядачі. Для них було підготовано спеціальний аудіокоментар, який описував події на екрані та подавався у спеціальні навушники.
Директорка Тернопільської спецшколи для незрячих і слабозорих, Ганна Богатирьова розповідає: «В Тернополі на показ прийшло більше 40 незрячих. Всі вражені! Були незрячі різного віку — і школярі, які зараз вивчають історію, і молодь, і старші — ті, хто винесли цю історію на своїх плечах. Це було зворушливе єднання поколінь. Це надзвичайно корисна справа. Як сказали всі наші: поменше б на екранах політиків, і побільше таких фільмів — то наша країна була б значно кращою.»
Продовжиться всеукраїнський тур фільму “Поводир” 21 жовтня у Хмельницькому, а з 12 листопада він вийде в усіх кінотеатрах України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:50, 16 червня
21:52, 14 червня
live comments feed...
Коментарі