У Тернополі біля зупинки вже півроку лежить купа сухих гілячок (ФОТО)

На вулиці Лучаківського біля нової зупинки уже більше півроку лежить купа сухих гілячок. Вони займають половину тротуару, і люди змушені весь час обходити це сміття.

З’явилися вони коли тільки почали облаштовувати зупинку біля будинку 1А. Ще навесні кущі частково обрізали, щоб можна було встановити навіс, а зрізані гілки просто забули вивезти. Там вони пролежали весь той час поки облаштовували нову зупинку, але і після того, як вона була готова – сміття залишилось.

У відділі технічного нагляду міськради пояснили, що прибрати сміття мали виконавці робіт. Хто ж був підрядником у даному випадку не готові були відповісти, але пообіцяли нагадати робітникам, щоб вони  прибрали залишене сміття.

Не краща ситуація з тротуаром і з протилежного боку вулиці – на поблизу будинку №2. Там під час дощів з території підприємства, яке розташоване дещо вище, постійно стікає на тротуар пісок, дрібне каміння, цемент. Частина тротуару вже заповнена цими змивами аж до верху бордюрів. До того, ж під час дощу і злив там постійно утворюються калюжі і болото. Тому люди давно витоптали доріжку попри тротуар, пише ЗЗ.

В управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради розповіли, що коли територія тротуару перебуває у межах дворів, то її повинні прибирати обслуговуючі підприємства, а якщо попри дорогу, що і маємо у даному випадку, то працівники комунального підприємства «Тернопіль Комунал Сервіс».

У Тернополі біля зупинки вже півроку лежить купа сухих гілячок (ФОТО), фото-1
У Тернополі біля зупинки вже півроку лежить купа сухих гілячок (ФОТО), фото-2
Тернопіль біля зупинки купа сухих гілячок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі