• Головна
  • Андрій Садовий у Тернополі: «Наших вояків вбивають, а ми сепаратистам - газ і гроші?»
16:30, 22 жовтня 2014 р.

Андрій Садовий у Тернополі: «Наших вояків вбивають, а ми сепаратистам - газ і гроші?»

Про Тараса Пастуха, про реформу медичної та освітньої сфери, про «гнилий уряд» і спосіб його вилікувати розповідав тернополянам мер Львовав та лідер «Об’єднаня Самопоміч» Андрій Садовий.

До Тернополя відомий політик прибув ще з самого ранку 22 жовтня. За час перебування в місті пан Садовий зустрівся із колективом підприємства «Ватра» та із журналістами, а згодом – ще й з пересічними городянами. З ними він влаштував «народні дебати» просто у драматичному театрі.

- Якщо сісти склавши руки, то тебе просто «замурує» ворог і буде біда, - так розпочав розмову із працівниками «Ватри» лідер «Об’єднаня Самопоміч».

Перед цим Андрій Садовий ознайомився із продукцією підприємства.

- «Ватра» доволі потужна, - вважає мер Львова. – Треба спільно думати, яким чином дати підприємству нову динаміку. Ми домовились, що всі нові взірці, які «Ватра» виготовлятиме, ми готові закупляти для Львова, щоби уже в нас іноземці могли бачити, на що здатен український виробник. Для мене це вигідно, та й для підприємства і самого Тернополя. Так мають діяти всі міста стосовно підтримки вітчизняного виробника. А не чекати, коли держава прийматиме всілякі відповідні закони.

Незважаючи на ранкову годину, 8.00, у актовій залі підприємства був аншлаг. Робітники, яким не вистачило сидячих місць, гуртувалися при вході. Сам же львівський гість одразу попередив – окрім розмов про наболіле, агітуватиме за кандидата-мажоритарника від своєї партії, тернополянина Тараса Пастуха.

- У «Сапомомочі» нема жодного колишнього депутата чи міністра, - пояснює Андрій Садовий. - Тому що вони своєю діяльністю і бездіяльністю довели країну до руїни. Ми втратили Крим. В окупації – Луганськ та Донецьк. А хто відповідає за це? Крайніх – нікого… Відтак вважаю, що парламенту потрібні нові люди, професіонали. Я ж уточню, що не висуваю тих людей, яких не знаю, чи яким не довіряю. Для прикладу, по Тернополю ми підтримуємо Тараса Пастуха. Сам він зараз під Дебальцево. Реально у зоні АТО. Ця людина просто, без зайвих слів чи піару, пішла захищати свою країну. 

Мер Львова вважає, що подібні кандидатури у нардепи – «золотий запас» держави.


- У нього три вищі освіти. Знання іноземної мови. Досвід роботи за кордоном… - перелічує пан Садовий. - Мені дуже боляче бачити, як кращі люди йдуть на передову. Але це означає, що Тарас Пастух гідний представляти Тернопіль у Верховній Раді.

Львівський гість акцентував, що його партія зобов’язана іти у парламент, аби в Україні нарешті почалися зміни. Мовляв, іншої альтернативи просто немає.

Утім, говорив не лише Андрій Садовий. Багато працівників «Ватри» цікавилися у політика, приміром, чи вважає він закон «Про особливий статус Донбасу» - зреченням цього регіону сепаратистам.


- Для мене прийняття цього закону було шоком! – відповідає лідер «Об’єднання Самопоміч». – Знаючи ситуацію, як є на Сході, коли там вбивають за те, що любиш Україну - я не підтримую такий розвиток подій. Це не є правильно. Треба говорити правду. Якщо парламент прийняв закон, що Крим - в окупації, то окупант зобов’язаний нести відповідальність за людей на загарбаній території. Так само і Луганськ та Донецьк. Там є окупант! Тому треба визнати, що ця територія справді загарбана. Про це повинен знати весь світ. А відтак щоб окупант ніс відповідальність за людей. Бо на ділі Україна і далі платитиме Донбасу гроші та постачатиме газ, а тамтешні окупанти по нас стрілятимуть.

Пан Садовий зауважує, що українцям треба бути сильними. Бо, пояснює, «зі слабкими ніхто на рівних говорити не буде». А після годинної зустрічі на підприємстві, пан Садовий дав прес-конференцію для місцевих журналістів.

- Нас чекають непрості часи. Треба бути до цього готовими, - попереджав мер Львова. - Нам треба думати про боєздатність нашої держави. Нам потрібна професійна армія. І всі громадяни нашої держави повинні знати, як захистити Батьківщину. До слова, перша справа нового парламенту – сформувати фаховий уряд. Дуже важливо те, хто саме матиме ті чи інші посади. Квотний розподіл крісел – це справжня ракова пухлина в українській політиці. 

З-посеред усіх відповідей журналістам, лідер «Об’єднання Самопоміч» зауважив на реформі медицини та освіти. Мовляв, це чи не найважливіші галузі держави, яким дотепер влада з бюджету давали тільки «недоїдки». Ще пан Садовий пояснив, що бачить доцільним не стільки піднімати зарплату нардепам, скільки зменшити саму кількість депутатів у парламенті.

Наостанок відомий політик у форматі «питання-відповіді» продуктивно подискутував із городянами у драматичному театрі.

Андрій Садовий у Тернополі: «Наших вояків вбивають, а ми сепаратистам - газ і гроші?», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Садовий в Тернополі
Оголошення
live comments feed...