Андрій Садовий: “Для мене було за честь підтримати кандидатуру Тараса Пастуха”

Сформувати фаховий уряд, приймати необхідні закони, подолати корупцію, змінити податкове законодавство, реформувати медицину – це першочергові кроки, які здійснюватиме політична партія «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді.

“Першочергова справа нового парламенту – сформувати фаховий, якісний уряд, бо дуже важливо, хто обійматиме ту чи іншу посаду. Другий аспект – є надзвичайно багато законів, які сьогодні не приймають у ВР, це стосується підтримки місцевого самоврядування, а також законів про добровольчі батальйони; зміна податкового законодавства, реформа медицини, перехід до страхової медицини – це першочергові питання”, – зазначив лідер політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

Важливим фактором миру і обличчям сильної держави є сильна армія. Тому Андрій Садовий наголошує, що Україна повинна мати якісне озброєння, військові літаки та інші види озброєння, високий рівень фаховості командирського складу. “Окрім цього, найголовніше – підготовка людей, сьогодні кожен чоловік повинен вміти захистити свій дім, свою країну, кожна людина повинна вміти надавити першу медичну допомогу”.

Для здійснення таких змін у «Самопомочі» об’єдналися цікаві, самодостатні, професійні і вільні люди. Серед них: “Ганна Гопко, яка є співавтором реанімаційного пакету реформ, в рамках якого за останні півроку було написано 60 законів, ця робота буле здійснена без бюджетних коштів, без повноважень, без теплих кабінетів… Семен Семенченко, який створив один з найкращих добровольчих батальйонів України – «Донбас»”, – зазначив Андрій Садовий.
Професійність, порядність, патріотизм – за такими критеріями було відібрано кандидатів у народні депутати від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». У Тернопільській області кандидатом у нардепи від «Самопомочі» є Тарас Пастух.

Сьогодні, 22 жовтня, Андрій Садовий публічно заявив, що по Тернополю «Самопоміч» підтримує кандидатуру Тараса Пастуха.

“Тарас Пастух – хороший сім’янин, батько чотирьох дітей, має хорошу освіту, хороший фах. Його дітей та родину всі (тернополяни – ред.) прекрасно знаєте. Він талановитий і відважний чоловік – вільна людина. Для мене було за честь підтримати кандидатуру Тараса Пастуха і звертаюся до всіх тернополян, щоб вони проголосували за Тараса Пастуха”, – зазначив Андрій Садовий.

В списках «Самопомочі» немає жодного колишнього депутата, жодного колишнього міністра, наголошує лідер політичної партії і зазначає: “На виборах 26 жовтня ми повинні гідно проголосувати і обрати тих політиків, до яких в нас немає зауважень. Це буде перша люстрація, яка буде проведена в нашій державі”.

У рамках візиту у Тернополі міський голова Львова відвідав корпорацію «Ватра». За його словами, під час зустрічі із представниками підприємства, йшлося про розширення співпраці між містом Львів і тернопільським підприємством.

“«Ватра» є потужним підприємством в Тернополі і треба думати спільно, як йому дати нову динаміку. Пропозиція достатньо цікава, але вона має недостатній збут, особливо в українських містах. У Львові ми купуємо продукцію «Ватри». Домовилися, що всі нові взірці, які «Ватра» зараз випускатиме, а вони (представники підприємства – ред.) повинні орієнтуватися на європейський ринок, ми готові купувати для міста, щоб вони (європейці – ред.) могли бачити як приклад. Коли приїжджають іноземці, хочуть купити продукцію, щоб можна було б її у Львові продемонструвати. Так мають діяти усі міста стосовно підтримки власного виробника”, – зазначив Андрій Садовий.

Андрій Садовий: “Для мене було за честь підтримати кандидатуру Тараса Пастуха”, фото-1 Андрій Садовий: “Для мене було за честь підтримати кандидатуру Тараса Пастуха”, фото-2
Фаховий уряд реформована медицина сильна армія «Самопоміч» Верховна Рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі