Юлія Тимошенко помолилася в Зарваниці за мир в Україні (фото)

Сьогодні лідер ВО  «Батьківщина» Юлія Тимошенко зустрічалася з жителями області.

Почався її візит на Тернопільщину із Марійського духовного комплексу у Зарваниці, де Юлія Тимошенко взяла участь у літургії. Разом із прочанами з інших міст, парафіянами та партійним активом вона помолилася за мир в Україні та світле майбутнє для нашої держави.

На завершення богослужіння священик подарував гості ікону Чудотворної Матері Божої Зарваницької та подякував за допомогу у розбудові комплексу й спільну молитву.

«Для мене велике щастя в одному з святих місць України помолитися за перемогу України, за щастя України, за щастя кожної родини. За те, щоб в Україні нарешті настали мир, стабільність і щоб ми мали можливість спокійно працювати, спокійно народжувати дітей, впевнено дивитися в майбутнє. Сьогодні ми молилися за те, щоб Україна міцно стала на ноги, стала сильною європейською державою і принесла щастя всім своїм дітям!», – зазначила після літургії Юлія Тимошенко.

Вона також поспілкувалася з прочанами , які обступили її біля храму, і вселила в них надію на краще.

«Все буде добре, я в цьому переконана! Будьте певні, що з Божою допомогою ми переможемо і разом збудуємо таку країну, про яку мріємо», – сказала під час спілкування з прихожанами та прочанами лідер ВО «Батьківщини».

Юлію Тимошенко в Зарваниці люди зустріли дуже тепло і привітно. Кожен, хто хотів ще поспілкуватися особисто, сфотографуватися з відомим політиком чи просто обійняти «рідну Юлю» змогли це зробити без жодних застережень.

Після літургії Юлія Тимошенко також зустрілася з жителями області в Чорткові та Бережанах.

А о 19.30 год вона буде гостею прямого телеефіру на каналі TV-4. 

Юлія Тимошенко помолилася в Зарваниці за мир в Україні (фото), фото-1 Юлія Тимошенко помолилася в Зарваниці за мир в Україні (фото), фото-2 Юлія Тимошенко помолилася в Зарваниці за мир в Україні (фото), фото-3 Юлія Тимошенко помолилася в Зарваниці за мир в Україні (фото), фото-4
Тимошенко Зарваниця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі