Агрохолдинг «Мрія» намагається уникнути банкрутства

Агрохолдинг "Мрія" надала кредиторам рішення щодо реструктуризації заборгованості.

"Кредиторам та їх консультантам вперше були представлені пропозиції щодо реструктуризації заборгованості - представлений проект операційної моделі розвитку бізнесу та запропоновані додаткові гарантії, що дозволяють виконати зобов'язання з урахуванням можливостей групи та інтересів усіх груп кредиторів", - йдеться в прес-релізі компанії.

Пакет пропозицій щодо вирішення кредитних проблем компанії включає в себе зобов'язання з реструктуризації бізнесу, створенню економічно обгрунтованої структури капіталу, розширенню числа заставних інструментів, а також сценарії, за яких "Мрія" зможе не тільки погашати відсотки і основний борг, а й розділити його результати з кредиторами у разі цінового "​​апсайду".

"Мрія" неодноразово заявляла, що зацікавлена ​​в якнайшвидшому вирішенні складної кредитної ситуації і готова до діалогу з усіма своїми кредиторами.

Раніше міжнародний комітет кредиторів і міноритарні акціонери оголосили технічний дефолт агрохолдингу "Мрія" із зобов'язаннями понад $ 1,3 млрд.

Нагадаємо, що міжнародні фонди-члени міжнародного комітету кредиторів агрохолдингу "Мрія" 23 жовтня попросили владу перевірити дії холдингу і посприяти збереженню цілісності бізнесу холдингу "Мрія". На думку кредиторів, єдиний шлях вирішення проблеми, це реструктуризація боргів і залучення нової команди професійних менеджерів

У серпні "Мрія" не змогла виплатити близько $ 9 млн відсоткового доходу і близько $ 120 млн у рахунок погашення боргу за своїми зобов'язаннями. З метою відновлення фінансової стійкості, "Мрія" оголосила про плани провести реструктуризацію балансу. Для цих цілей агрохолдинг закликав власників своїх єврооблігацій створити незалежний комітет, який би представляв їх інтерес в ході консультації з іншими кредиторами. У жовтні кредитори агрохолдингу зажадали дострокового погашення єврооблігацій на суму $ 400 млн з терміном обігу до 2018 року.

Агрохолдинг "Мрія" банкрутство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі