• Головна
  • “Хочеться, щоб у політиці не було старих облич”: чи голосують тернополяни активно і чого очікують від нової ВР?
10:30, 26 жовтня 2014 р.

“Хочеться, щоб у політиці не було старих облич”: чи голосують тернополяни активно і чого очікують від нової ВР?

Понад 20 виборців проголосували до 8.30 на дільниці № 611146, що у Тернопільській школі №19. А ближче до дев’ятої виборців ще побільшало — йдуть переважно ті, кому на роботу.

— Наша дільниця велика, є 2441 виборців загалом. Розташовані у нас п’ять стаціонарних скриньок і стільки ж кабінок для голосування. Зранку йдуть люди середнього і старшого віку. Я так розумію, це ті, хто має ще йти на роботу, — говорить голова комісії Любов Руда. — На особливий наплив виборців чекаємо після 12-ї, коли люди вийдуть з церкви.

Голосувати після літургії — традиція у Тернополі та довколишніх селах уже на багатьох виборах.

До слова, на дільниці у школі №19 дев’ятнадцятеро виборців проголосують удома. Тобто, до них прийдуть члени комісії зі скринькою.

— Цих 19 людей, які зареєструвалися для голосування вдома, переважно літні люди, — продовжує пані Руда. — Час, коли до них підемо, точно не визначений. Його обираємо комісійно. З огляду на очікуваний наплив о 12-й, це буде або до, або після того.

Міжнародних спостерігачів на дільниці журналіст не застав, пише 20minut.ua. Одначе члени комісії кажуть, що такі у Тернополі працюють.

— Я сама голосую на дільниці, що у «Березолі», а тут голосує мій чоловік, — розповідає тернополянка Світлана Чернецька, яку ми застали у залі дільниці. — Хочеться, щоб у нашій політиці не було старих облич і щоб було у ній побільше молоді. У політиків не мають розбігатися теорія (обіцянки – прим. авт.) і практика.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #активність голосування
Останні новини
Оголошення
live comments feed...