Тернополянин хотів винести бюлетень з виборчої дільниці? (ОНОВЛЕНО)

На виборчій дільниці №112 міста Тернополя (Східний масив) спостерігачі та члени ДВК затримали чоловіка, який намагався винести свій бюлетень з виборчої дільниці.

Люди викликали міліцію, бо запідозрили чоловіка в спробі фальсифікації, шляхом запуску так званої «каруселі» на користь одного з учасників виборчого процесу. Працівники ДВК змусили тернополянина кинути свої бюлетені в урну для голосування. Всі його особисті дані вони передали працівникам правоохоронних органів.

До Тернопільського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від спостерігачів, що на одній із дільниць виборець намагався винести бюлетені за межі ДВК. Правоохоронці виїхали на місце події. Даний факт не підтвердився. Як встановили міліціонери, тернополянин не виносив бюлетень для голосування за межі ДВК, а підійшов з ним до вікна, оскільки має поганий зір і в кабінці не міг розгледіти текст виборчого документу.

До чергової частини Зборівського райвідділу міліції надійшло повідомлення, що на виборчій дільниці у селі Несторівці відбувся конфлікт між членом комісії та головою ДВК. До приїзду міліціонерів конфлікт був залагоджений. Дільнична виборча комісія працює в штатному режимі.

Правоохоронці нагадують, що про порушення під час виборів можна повідомляти за "гарячою" телефонною лінією обласного управління міліції: (код 0352) 25-19-73.

Тернополянин винести бюлетень з виборчої дільниці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі