• Головна
  • На Тернопільщині під криміналом опинився юнак, який спробував винести бюлетень з дільниці
14:30, 27 жовтня 2014 р.

На Тернопільщині під криміналом опинився юнак, який спробував винести бюлетень з дільниці

На Тернопільщині відкрили кримінальне провадження щодо члена ДВК, який намагався винести бюлетень із приміщення дільниці.

Інцидент стався учора на дільниці №610231 у селі Крогулець Гусятинського району, розповіла прес-секретар обласної прокуратури Леся Гурецька.

За її даними, 19-річний член ДВК зайшов в кабінку для голосування, однак вийшовши звідти не кинув бюлетень в урну, а намагався винести його за межі дільниці.

Щодо нього відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 158-1 Кримінального кодексу України.

Юнак на підставі ст. 63 Конституції України відмовився давати слідчим будь-які пояснення.

Членом ДВК він став за квотою одного з самовисуванців.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюлетень #Гурецька

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...