Куди тернополяни можуть приносити допомогу дітям Сходу?

Допомогу дітям Сходу можна приносити на другий склад логістичного центру, що знаходиться на вулиці Академіка Дністрянського,10, на Східному масиві.

Теплі речі, взуття, іграшки, миючі засоби, ковдри, медикаменти, тернополяни несуть на склад, а далі допомогу везуть на Схід в дитячі, пологові будинки, дітям біженців.

- Ми приймаємо всі речі, ми їх сортуємо, дуже багато приносять речей для діток. Приносять дитячі ковдри, білизна дитяча, іграшки несуть, взуття. Ми це все сортуємо, от в такі мішечки і одразу надписуємо, там з одного місяця до року. Люди несуть всякі розміри на всяких діток. Дуже гарні речі несуть. Дуже потрібно, щоб діткам приносили розмальовки, олівці, книжечки, – розповідає тв4 волонтер Оксана Нанішвілі.

Тернополян просять приносити для дітей Сходу теплі речі, взуття, засоби гігієни, іграшки. Потрібна й допомога для пологових будинків – медикаменти, білизна.

- Приїжджають з районів, де по школах збирають, дуже гарно виглядає, коли дітки назбирали, в коробочки, все підписано, а зверху, лист звернення для діток. Люди несуть все, ми нічого не викидаємо, все використовуємо раціонально. Передаємо допомогу відповідно до потреб, ми спілкуємося з волонтерами з тих регіонів, вони нам все кажуть, що потрібно, куди потрібно. Передаємо все, причому не тільки для сиріт, а й для біженців, – каже Оксана Нанішвілі.

Детальніше про те, що потрібно дітям Сходу можна дізнатися зателефонувавши за “гарячою” лінією логістичного центру: 097-205-50-55.

Тернопіль другий склад логістичного центру допомога дітям Сходу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі