Тернопільські бійці отримали від волонтерів розкладні блокпости

Бус із допомогою для бійців батальйону "Тернопіль" прибув на місце дислокації сьогодні, 27 жовтня.

- Речі після прибуття на дислокацію будуть розвозити до блокпостів нашого батальйону. – повідомляє 20хвилин волонтер Світлана Гданська, - В основному, допомога призначена саме йому, але деякі речі та продукти передадуть на блокпости інших військових частин.

За словами волонтерки, основним вантажем стали секції розкладних насипних блокпостів.Такі конструкції мають товщину метр і повністю зупиняють кулі з ручної автоматичної зброї та кулеметів.

- А оперативність встановлення просто вражає – п’ятиметрова секція розкладається за дві хвилини, - розповідає волонтер, - а заповнюється землею за 15.

Тернополяни вперше розробили та виготовили такі конструкції. Насипний блокпост складається з металевих решіток та швидко розкладається. У отриманий ящик з сітки вкладають мішок з геотекстилю і засипають землею.

Також на прохання бійців волонтери відправили буржуйки, зроблені двома добровольцями –Ігорем Саламанюком та Михайлом Слободяном.

Крім того, відвезли бійцям бензопилу, шуфлі та городники, декілька великих каструль, великий запас води, продуктів та консервацій.

тернопільські бійці розкладні блокпости волонтери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі