Багато бюлетенів були недійсними, – кажуть в Тернопільській ОВК

Тернопільська окружна виборча комісія продовжує опрацьовувати протоколи. Грубих порушень в окружвиборчкомі зафіксовано не було.

ОЛЬГА БІЛОУС, голова окружної виборчої комісії №163: «Порушень не було. Просто виникли тут деякі казуси, що ЦВК прийняло, а там виявились помилки. Зараз намагаємось виправити. В нас є два бюлетені, два протоколи, вірніше: один – багатомандатний, один – одномандатний. Ну, виявилось так, що кількість виборців інакша. Кличемо людей і міняємо протокол».

Багато було бюлетенів, кажуть в окружній виборчій комісії, які вважаються недійсними. А саме – такі, де не внесли зміни про скасування реєстрації кандидатів у депутати або ж де виборці зробили більше однієї позначки чи, навпаки, не проголосували взагалі. До недійсних відносять також бюлетені, контрольний талон яких невідокремлений, передає ІНТБ

ОЛЬГА БІЛОУС, голова окружної виборчої комісії №163: «Багато по мажоритарних бюлетенях, дуже багато недійсних - п’ятдесят, шістдесят і більше».

Низьким, зазначають в ОВК, є рівень роботи членів виборчих комісій. Через них, кажуть, і трапляються дрібні порушення.

ЗОРЯНА УДИЧ, уповноважена особа «Народного фронту» в виборчому окрузі № 163: «Йде невідповідність годинам і датам, десь підписи недоставлені, десь номер дільниці неправильно проставлений або адреса, за якою знаходиться дана дільниця. Загалом ми не спостерігаємо якихось грубих порушень, що стосувалися би фальсифікації даних виборів».

Наскільки активно голосували тернополяни на цих позачергових виборах говорити, кажуть в ОВК, ще рано. Та за результатами вже опрацьованих протоколів віддати свій голос прийшло лише 60 відсотків.

Бюлетені були недійсними Тернопільська ОВК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі