Звичайні зупинки у Тернополі вирішили обладнати кіосками (відео)

Тернопільська мерія вирішили віддати в оренду підприємцям автобусні зупинки. Мовляв, так хочуть зекономити на реконструкції і прибиранні прилеглої території. Підприємці, в обмін на догляд за зупинками, отримують право облаштувати на них магазини.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня» телеканалу ZIK.

Підприємці стверджують, що реконструюють зупинки за власний кошт. Втім, за це мерія звільняє їх від плати за оренду площі на 10 років. Натомість, підприємці зобов’язані тримати на зупинках порядок і замостити прилеглу територію бруківкою.

Однак громадськість хвилюється, щоб після такої реконструкції підприємці надалі не привласнили прилеглої до зупинок території. Відтак, із клопотанням перевірити законність таких «перевтілень» активісти звернулась до прокуратури і міліції.

У мерії порахували: віддавши зупинку підприємцям, вони економлять 50 тисяч гривень на кожній. Начальник технагляду міськради зазначає, що у зв’язку з побудовою нових магазинів на зупинках, збільшується кількість робочих місць. Щодо побоювань тернополян, щоб підприємці не привласнили прилеглої території, у мерії кажуть – нісенітниця.

Варто зазначити, що із 24-х підприємців, які вже підписали договір із містом на облаштування на зупинках магазинів, будівництво, наразі, розпочали лише 14. У той же час, реконструкції потребують понад сотня зупинок.

Тернопіль зупинки громадського транспорту торгові кіоски
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі