У Тернополі 1 листопада збільшать кількість маршруток

Проблем із доїздом до кладовищ першого листопада не буде, запевняють в управлінні транспорту і зв’язку Тернопільської міськради. Кількість маршруток збільшать, а до кладовища на Львівській трасі курсуватиме новий автобусний маршрут №32.

Новий 32-й маршрут у Тернополі сполучає вулицю Мазепи та кладовище, що на Львівській трасі.

- 24 жовтня автобуси курсують і виконують два рейси вдень. Це о 12 годині – з зупинки вулиці Львівська до кладовища по напрямку Львівської, о 12.30 з кладовища, а також другий рейс 0 15 годині із зупинки вулиці Львівська до кладовища, о 15.30 в зворотньому напрямку, тобто в Тернопіль, – пояснює тв4 начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

На свято всіх святих, 1 листопада, автобус 32-го маршруту курсуватиме до нового кладовища щогодини з 10 до 17 години.

- Буде встановлений з управління транспорту контроль, якщо будуть ще люди на кладовищі після 17-ї години, однозначно, що ми будемо давати доручення водію виконувати рейси до того часу, поки ми повністю не вивеземо всіх пасажирів з кладовища, – каже Ігор мединський.

До кладовища в Підгородньому курсуватимуть автобуси 11-го, 27-го, 30-го та 1-А маршрутів.

- Це три наших комунальних автобуси великих, які також будуть перевозити пасажирів. Тобто, з самого ранку до пізнього вечора, 1 листопада, поки буде пасажиропотік, доти будуть курсувати автобуси. Що стосується кладовища по вулиці Микулинецькій, там є достатня кількість маршрутів: автобусних, тролейбусних, проблем там не повинно жодних бути, – говорить Ігор Мединський.

Якщо ж люди чекатимуть довго, або ж автобуси будуть переповнені, то в управлінні транспорту і зв’язку обіцяють на це реагувати негайно і ще збільшити кількість маршруток.

Тернопіль кладовище кількість маршруток
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі