Один з найцікавіших проектів в Україні ЖК Квіти Львова будує Креатор-Буд

На вулиці Стрийській, 195 у Львові розпочалось будівництво нового житлового комплексу «Квіти Львова». Будівельні роботи виконуватиме відома у Тернополі компанія Креатор-Буд. За словами головного архітектора проекту, доцента інституту архітектури університету «Львівська політехніка» Богдана Гоя, – це буде один з найцікавіших архітектурних проектів України.

-​ Я дуже радий, що розпочалось будівництво цього унікального архітектурного об’єкта  ЖК «Квіти Львова» у нашому місті, тому, що у Львові, насправді, багато будувалося, багато продукувалося, тому, ми все частіше чуємо ті нарікання , що немає свого унікального обличчя, немає тих об’єктів, якими би відображалася сучасна архітектура Львова, - запевняє львівський архітектор.

Сьогодні ЖК «Квіти Львова» - уже в процесі будівництва, - розповідає архітектор. Пройде час, з’явиться перша, друга, третя черга, сформується центральний сквер, в якому будуть розміщені відпочинкові об’єкти, великий дитячий комплекс. В кожному з блоків цього ансамблю буде своє подвір’я, свої об’єкти обслуговування, магазини, заклади побутового обслуговування, місця для відпочинку.

Переваги нового комплексу «Квіти Львова», на які звертає увагу головний архітектор проекту переконливі:

1.​ Комплекс закритого типу, «місто у місті», цілодобова охорона

2.​  Автостоянка, місце для паркування кожному мешканцю ГАРАНТОВАНЕ

3.​ Забудова 6-9 поверхів (каскадний принцип)

4.​ Власний сучасний дитячий садок в межах комплексу для найменших мешканців

5.​ Розвинута інфраструктура

-​ Ігровий дитячий майданчик з сучасними атракціонами

-​  майданчик для занять фізкультурою

-​  майданчик для відпочинку та дозвілля,

-​ екзотичний парк-оазис ,озеленена територія

-​  магазини, об’єкти побутового призначення

6. Сучасні криті пандуси для людей з особливими потребами

7. Поквартирне індивідуальне опалення

8. Висота поверхів – 2, 7 метри

9. Нові комунікації

10. Балкони та засклені лоджії у кожній квартирі

11. Зручне транспортне сполучення

12. Екологічно чистий район

13. Європейські технології будівництва

Поруч комплексу розташовані:

-​ Автовокзал міжнародного значення

-​ Кільцева дорога міста

-​ Один з найкращих стадіонів України «Арена-Львів», збудований до чемпіонату «Євро-2012»

-​ Найбільший торгово-розважальний комплекс Львівщини «Кінг-Крос- Леополіс»

- Все це, стверджує Богдан Гой, - дає нам впевненість, що в майбутньому це буде – один з найпрестижніших кварталів Львова.

-​ Як тернополянин, я дуже радий, що за будівництво цього комплексу взялась відома у Тернополі компанія «Креатор-Буд», стверджує Богдан Гой. Це – будівельна компанія, яка зробила себе сама і більшість об’єктів ми реалізовували разом. Ці об’єкти були побудовані не лише вчасно, якісно та добротно, але всі вони задали новий якісний рівень для житлової архітектури Тернополя і дали можливість показати, що житло також може бути цікавим з точки зору архітектури, з точки зору образу міста. І не дивно, що об’єкти побудовані компанією Креатор-Буд у Тернополі отримали премії і відзнаки на міському та всеукраїнському рівнях.

-​ У 2012 році за результатами найбільшого Всеукраїнського архітектурного конкурсу ІНТЕР`YEAR, який щорічно проводиться Національною спілкою архітекторів України, переможцем у номінації «Багатоповерхові житлові будинки» став збудований компанією Креатор-Буд житловий комплекс «Арго», що у Тернополі на вулиці Протасевича, отримавши звання «Кращий житловий будинок 2012-го року» - це одна з наших спільних перемог.

«Креатор-Буд» поставив перед собою мету бути не лише міською фірмою, але й компанією, яка ставить перед собою більші амбітні цілі – вийти на всеукраїнський рівень, а можливо, й більше – на загальноєвропейський. Для них дуже важливим є освоєння саме львівського ринку. Ринок, який на сьогоднішній день, можливо, був недостатньо активним в житловому будівництві і ми бачимо, що цю нішу слід заповнювати. Ця ніша має бути заповнена якісним житлом, адже Львів – це столиця західної України і без перебільшення – це найбільш важливе місце в культурному плані всієї нашої держави

Дякую Креатор-Буду, який дав мені можливість працювати саме над цим проектом ЖК «Квіти Львова» як львівському архітектору, який має тернопільське коріння і який впевнений, що ми разом зможемо зробити щось нове, щось якісне, щось справді вартісне.офіс Креатор-Буд у Львовіфото Квіти Львова 1фото Квіти Львова 3

Квіти Львова будує Креатор-Буд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі