На Тернопільщині проведуть четверту чергу часткової мобілізації?

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк доручив  Тернопільському обласному військовому комісаріату розробити та затвердити План заходів щодо підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області.Повідомили на сайті Тернопільської ОДА.

Серед цих заходів – показове заняття щодо порядку організації роботи бази мобілізаційного розгортання та її елементів, яке проведуть на базі Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату.

Також голова ОДА доручив структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в області та суб’єктам господарювання, які задіяні до виконання мобілізаційних завдань в області спільно з Тернопільським обласним військовим комісаріатом забезпечити організацію виконання заходів щодо підготовки людських, транспортних та інших ресурсів до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області.

Районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам Тернопільської і Чортківської міських рад видати розпорядження про заходи щодо підготовки людських, транспортних та інших ресурсів до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області.

Координацію виконання заходів щодо підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області здійснюватиме обласний військовий комісар.

Тернопільщина мобілізація військові частини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі