На Тернопільщині студенти утворили велетенський прапор

Півтори тисячі викладачів і студентів Чортківського медичного коледжу вийшли на центральну площу міста у вишиванках та білих халатах. Взявши в руки аркуші жовтого і синього кольорів, вони утворили прапор України. 

З вітальним словом звернувся до студентів синкел у справах формації духовенства УГКЦ Бучацької єпархії отець Андрій Лемчук та окропив усіх присутніх свяченою водою, благословивши на добрі справи в ім’я України. 

– Бажаю вам натхнення на добру науку та плідну працю, підкорення нових вершин знань, досягнення омріяної мети, зустріти справжніх і надійних друзів та дістатись крізь терни до зірок, аби здібності, талант, високі патріотичні почуття стали запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься Україна, – побажав майбутнім медикам  Любомир Білик. – Я горджуся студентською молоддю, яка засвідчує те, що у нашому коледжі завжди панував дух патріотизму та інтелігентності. Наші вихованці у 1990 році підтримали жовтневу “Революцію на граніті”. Тоді українські студенти не злякалися радянської влади, не побоялися вийти на вулиці зі своїми гаслами. Часи були непевні. Студентів не розуміли, а вони діяли. Творили ланцюги єднання українців в Українській державі. 

Учасники флешмобу молилися за мир і спокій в Україні та закликали присутніх єднатися та на власному прикладі довести, що українське студентство, яке пройшло шлях від “Революції на граніті” до “Революції гідності”, гідне достойного майбутнього у європейській державі, пише Наш день

На Тернопільщині студенти утворили велетенський прапор, фото-1
Тернопільщина студенти велетенський прапор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі