До кінця року в школах Тернополя з`являться Wi-Fi-точки вільного доступу до мережі Інтернет

До 31 грудня у школах Тернополя встановлять камери відеоспостереження, Wi-Fi-точки вільного доступу до мережі Інтернет та інші додаткові системи безпеки.

Усі роботи виконуються згідно з розпорядженням міського голови Сергія Надала «Про додаткові заходи безпеки у загальноосвітніх навчальних закладах».

За словами міського голови, сьогодні безпека школярів залишається однією із пріоритетних напрямів у діяльності міської ради.

«Ми повинні подбати не лише про якість навчального процесу, а й про безпеку учнів, - розповідає Сергій Надал. – Саме тому системами відеоспостереження, «тривожними кнопками» та Wi-fi доступом до Інтернету будуть обладнані усі школи міста. Маємо негативні приклади, які відбуваються в Україні та сусідніх державах, коли посягають на життя дітей і ми повинні не допустити будь-яких неправомірних дій щодо тернопільських школярів. Для нас, як і для батьків школярів, це гарантія безпеки дітей у навчальних закладах».

У кожному навчальному закладі буде встановлено декілька відеокамер, за якими у самому навчальному закладі будуть спостерігати відповідальні працівники. Батьки школярів також матимуть он-лайн доступ до відеокамер через сайт webcam.te.ua.

До слова, виконує дані види робіт комунальне підприємство «Тернопіль Інтеравіа», яке уже обладнало відеокамерами шість загальноосвітніх навчальних закладів.

Тернопіль школи заходи безпеки Wi-Fi-точки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі