Як у Тернополі відзначатимуть 96-у річницю проголошення ЗУНР?

1 листопада з нагоди проголошення Західно-Української Народної республіки та вшанування пам’яті Січових Стрільців і вояків УГА, відбудеться похід від Майдану Волі до Микулинецького кладовища, де о 14.00 год. проведуть поминальну панахиду та покладання квітів до могил Січових Стрільців.

Також цього дня об 11.00 год. у бібліотеці для дорослих розпочнеться відзначення циклом інформаційних повідомлень «ЗУНР : вікопомний чин українського народу». А о 19.00 год. в Українському домі «Перемога» відбудеться акустичний концерт.

Довідково: Західно-Українська Народна Республіка - українська держава, що фактично існувала протягом 1918-19 рр., формально ж і до 1923 р. на території Західної України зі столицею у Львові. Постала після Першої світової війни в результаті розпаду Австро-Угорщини. Охоплювала територію заселену українцями - Галичину, Буковину й Закарпаття. 22 січня 1919 року ЗУНР об'єдналася з Українською Народною Республікою, отримавши назву Західна Область Української Народної Республіки.

 

п/п

Назва заходу

Дата і час проведення заходу

Місце проведення заходу

1

Цикл інформаційних повідомлень «ЗУНР : вікопомний чин українського народу»

01 листопада, 11.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотеки для дорослих

2

Урочиста хода до могил УСС з нагоди 96-ї річниці утворення ЗУНР. Поминальна панахида, покладання квітів до могил Січових Стрільців

01 листопада, 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Майдан Волі – Микулинецьке кладовище

3

Акустичний концерт

01 листопада, 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український дім «Перемога»

Тернопіль ЗУНР святкування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі