Трирічна тернополянка через складну хворобу не може ходити (фото)

Трирічній Віці можуть допомогти лише в Китаї. Через хворобу дитина не може ні ходити, ні сидіти.

Поставити на ноги трирічну доньку мріє родина Хабурських з Тернополя. Маленька Віка через хворобу не може ні ходити, ні сидіти.  Причиною усьому є вроджена хвороба, але з нею можна боротися –у цьому запевнили лікарі з Китаю. На лікування потрібно буде сорок тисяч доларів.

Для батьків, які майже весь свій час змушені присвячувати догляду за хворою донькою, сума майже не підйомна. Маленька Віка не бачить, але чує. Вона може тільки лежати, бо їй важко тримати голову. Діагноз -  гідроцефалія, яка прогресує - лікарі поставили відразу після пологів. Пояснили, що причиною захворювання могла стати внутрішньоутробна інфекція або вітрянка, яку перенесла мама під час вагітності. І одразу попередили - дитина невиліковна. При гідроцефалії у черепі постійно збирається рідина. Тож дитині встановили дренажну систему. Цю операцію Віці зробили через  місяць після народження у Київському Інституті Нейрохірургії.

А китайські лікарі обіцяють підсадити Віці стовбурові клітини. Тато Ігор тримає на руках однорічного сина. Родину відмовляли народжувати другу дитину, але батьки не послухалися порад. І нині бавлять здорового Владика. Кажуть, що навіть Віка з появою братика стала активнішою. Родина Хабурських живе в однокімнатній квартирі. Працює лише тато, на молокозаводі. Він змушений був змінити роботу на менш оплачувану, щоб працювати позмінно і допомагати дружині доглядати дітей, передає ТСН

"Я розумію, що зараз час не дуже простий в нашій країні, але хто має змогу допоможіть будь ласка зібрати кошти на лікування нашої дівчинки. Зібрати такі кошти нам самим просто неможливо. Я не маю що продати, маємо однокімнатну квартиру. В якій живемо,ні машини нічого. Якби мав що продати, продав би все", - каже тато дівчинки Ігор Хабурський.

Батьки усі три роки  намагалися лікувати дитину в Україні. Постійно возили доньку на масажі та голкотерапію. Утім, надія на порятунок дитини зажевріла саме після звернення у Китайську клініку. Для операції з пересаджування донорських стовбурових клітин родині потрібно зібрати сорок тисяч доларів.

Кошти можна переказати на картку ПриватБанку №5168757263341051, МФО 305299 ЄДРПОУ 14360570 Р/З 29244825509100 Тел. (096) 96-97-838, мама Оля

Трирічна тернополянка через складну хворобу не може ходити (фото), фото-1 xvoroba dit
Трирічна тернополянка складна хвороба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі