• Головна
  • Заміну Малашівецькому сміттєзвалищу досі не вибрали
09:00, 1 листопада 2014 р.

Заміну Малашівецькому сміттєзвалищу досі не вибрали

Міська рада домовилася з малашівецькою громадою. У селі Зборівського району, мешканці якого неодноразово не давали вивозити сміття з Тернополя, дозвіл на складування відходів обмінюють на гроші. 

Тернопільська міська та Малашівецька сільська ради уклали договір. Згідно з ним, 50 тисяч гривень виділили громаді села. В обмін на гроші, жителі Малашівців не перешкоджають тернополянам вивозити сміття на звалище.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради: «Вказаний договір передбачає, перш за все, виділення відповідних коштів з міського бюджету для оздоровлення мешканців Малашівців, для підтримки соціально-економічного розвитку вказаного селища. З другої сторони, Малашівецька сільська рада зобов’язується сприяти нам у захороненні відходів, не спричиняти нам перешкод у вивезенні сміття на їхні землі запасу».

Наразі триває рекультивація Малашівецького сміттєзвалища. На ці роботи міськрада використала близько 900 тисяч гривень. Та іншу ділянку для вивезення відходів поки що не обрали, передає ІНТБ.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради: «Є декілька варіантів земельних ділянок відповідних, розглядається питання, узгоджується з територіальними громадами. На сьогоднішній день по Малашівецькому сміттєзвалищу зауважень до територіальної громади м.Тернополя зі сторони малашівецької громади немає. Міським головою прийнято рішення про огородження Малашівецького сміттєзвалища, про відновлення освітлення, тобто наведення належного благоустрою, щоб не спричинити ніяких додаткових незручностей для мешканців Малашівець».

Прийнятий на сесії договір, наголосили в міській раді, діятиме до кінця 2014-го. Такі угоди є традиційними. То ж укладали їх і в попередні роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Малашівецькоме сміттєзвалище #Тернопіль
live comments feed...