• Головна
  • Українці надто захопилися ліками від шлунково-кишкових захворювань
14:15, 20 липня 2011 р.

Українці надто захопилися ліками від шлунково-кишкових захворювань

В структурі споживання медичних препаратів в Україні першість утримують ферментні ліки від шлунково-кишкових захворювань. Про це під час прес-конференції в медіа-холі УНН повідомив голова Державної служби з лікарських засобів Олексій Соловйов.

"Це парадокс. Перше місце в структурі захворюваності в Україні займають хвороби серцево-судинної системи, а в структурі споживання лікарських засобів перше місце займають препарати від шлунково-кишкових захворювань", - заявив О.Соловйов.

За його словами, за 2010 рік українці придбали ферментних лікарських засобів на суму у 80 млн доларів. Як повідомляє УНН, лікарські засоби від шлунково-кишкових захворювань фальсифікуються найчастіше.

Нагадаємо, у парламенті зареєстровано законопроект, внесений народним депутатом Валерієм Коновалюком, яким запропоновано ввести кримінальну відповідальність за виробництво та контрабанду фальсифікатів лікарських засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК хоче масово призвати цю категорію чоловіків, з 1 вересня їх першочергово мобілізують": посилена мобілізація, повістки
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення