• Головна
  • Прокурор Тернопільщини зізнався, що його працівників уже ніхто не боїться
12:00, 3 листопада 2014 р.

Прокурор Тернопільщини зізнався, що його працівників уже ніхто не боїться

Вирішувати усі проблемні питання в суді, а не бігти в прокуратуру пропонує жителям області прокурор області Юрій Гулкевич.

Він зазначив, що після нещодавно внесених змін до законодавства, прокуратура тепер зможе представляти інтереси лише неповнолітніх, осіб, визнаних недієздатними або обмежено дієздатними.

Всі інші повинні звертатися в міліцію або в контролюючі служби, а у разі, якщо питання не було вирішено у бажаний спосіб, – іти до суду.

«Конфліктні ситуації треба вирішувати в суді, а не в прокуратурі. Всі звикли, що прокуратура була таким собі монстром, яким всіх лякали і який всіх лякав. Хоча тепер людей вже нічим не злякати. Навпаки, прокуратура перестала бути органом який лякає, а стала відповідальною за все і винною у всьому, судячи із публікацій в ЗМІ. Стоїть у когось кіоск під вікнами, де вночі музика грає – винен прокурор. З космосу видно, що у Дністровському каньйоні видобувають камінь – де був прокурор? Батьки не можуть поділити між собою власну дитину – прокурор не діє. Не виплачують зарплаут на державному підприємстві – вони прийшли під прокуратуру, а потім пишуть, що прокурор винен, що не виплачують зарплату. Все зводиться до прокурора. А чому прокурор має цим займатися? У нас є маса контролюючих органів, Міністерства, відомства, інші правоохоронні органи, які зобов’язані цим займатися і без прокурора», – наголосив Юрій Гулкевич.

Він також повідомив, що після внесення змін до закону «Про прокуратуру» буде скасовано усі галузеві прокуратури крім воєнної, а районні перепрофілюють в місцеві. На Тернопільщині місцевих прокуратур залишиться лише 4: Тернопільська, Кременецька, Теребовлянська та Чортківська. Кожна з них буде відстоювати інтереси держави в навколишніх районах області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гулкевич
Останні новини
ТОП новини
"На вихідних страшна гроза заллє ці області, потоки води литимуть дві доби": синоптики попередили про зміну погоди
Зрадник та екс-регіонал з Тернополя Царьов нагадав росіянам, що тепер вони не можуть виїхати з місця проживання без дозволу
"Люті заморозки накриють цю область на вихідні, страшна гроза заллє цілий регіон": синоптики про небезпечну погоду
"Сказати, що в шоці, це нічого не сказати",- військовий з Тернополя про якість української зимової форми
Оголошення
live comments feed...