Колекція унікальної зброї з’явилась у Збаразькому замку на Тернопільщині

Унікальні історичні мечі, сокири та кинджали поповнили колекцію зброї Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Експонати подарував голова Тернопільського земляцтва в місті Києві Ярослав Флісак. Серед подарованого різноманітні види зброї, яка використовувалась для захисту і нападу у збройних конфліктах у різні історичні періоди. Загалом 19 екземплярів.

Найцінніші з них: давньоруський Каролінгський (Капетінгський) меч VIII-X ст., бойові сокири ХІ-ХІІ ст., шабля драгунська царської Росії зразка 1841 р., козацька шашка зразка 1838 року, парадна шабля офіцера Вермахту випуску другої половини 1930-их років, кинджал (бебут) зразка 1907 року виробництва Росії, кинджал «Хіршфангер» єгерів і членів мисливського союзу Німеччини зразка 1936 року, саперні тесаки Австрії та Росії.

Окрім цього, є штики-багнети німецького, французького та російського виробництва, серед яких особливий інтерес представляє модифікована версія багнета “Бутчер” (єгерів, мисливців-стрілків) до рушниці системи Маузера зразка 1898 року.

Після вивчення, ці експонати поповнили колекцію зброї в експозиційному залі Збаразького замку Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Колекція унікальної зброї з’явилась у Збаразькому замку на Тернопільщині, фото-1 Колекція унікальної зброї з’явилась у Збаразькому замку на Тернопільщині, фото-2 Колекція унікальної зброї з’явилась у Збаразькому замку на Тернопільщині, фото-3 Колекція унікальної зброї з’явилась у Збаразькому замку на Тернопільщині, фото-4
Народне Слово
Тернопільщина Збаразький замок колекція зброї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі