• Головна
  • У Тернополі – чергові земельні пристрасті
15:45, 3 листопада 2014 р.

У Тернополі – чергові земельні пристрасті

На вулиці Вербицького у Тернополі почали відчищати площу під майбутній будмайданчик. Місцевих мешканців про будову ніхто не попередив, тому люди почали самостійно відганяти будівельну техніку.

- Жителі будинку здивовані. Відігнали екскаватор. Про щось спорять з трудягами, що чистять площу під майбутній будмайданчик. Далі стоїть колона будівельної техніки. Тепер стає зрозуміло, чому ЖЕК не збирався ремонтувати і розширювати дорогу (бо проїзд дійсно вузький). Спасибі міській владі за інформування населення (сарказм).
Надіюсь, вдасться “відвоювати” цей кусочок нашого двору, хоча не буду здивований, коли дізнаюсь, що його продали за нашими спинами, – пише у соцмережах Тарас Шевцов.

З подібним проханням до чиновників із міської ради звернувся Назар Зелінка, він просить пояснити, чому ж там готуються до будівництва:

- Біля будинків Вербицького, 4 та Вербицького, 2 поблизу дитячого майданчика будинку Вербицького, 4 недавно здійснювали ремонт електрокомунікацій. Ви запевняли, що жодного будівництва там не передбачено. Сьогодні здійснюють демонтаж двох кіосків. Місцеві мешканці говорять про чутки, що там буде здійснюватися будівництво будинку. Прошу підтвердити або спростувати інформацію. Якщо дійсно буде будівництво, то чому воно не погоджене з мешканцями прилеглих будинків?

На даний момент чиновники на сторінках соцмереж відповіді не дали, повідомляє Тернопільська липа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вербицького
Останні новини
Оголошення
live comments feed...