• Головна
  • У Тернополі 184 сімей бійців АТО звільнили від сплати за комунальні послуги
12:00, 4 листопада 2014 р.

У Тернополі 184 сімей бійців АТО звільнили від сплати за комунальні послуги

Станом на кінець жовтня, пільги встановлено 184 учасникам АТО, їх сім’ям, а також призваним особам у період з 1 березня 2014 року, тоді як на початок вересня таких пільг було надано 70.

31 жовтня відбулося чергове засідання комісії по звільненню від сплати за житлово-комунальні послуги учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих. Цього разу комісія розглянула 17 нових звернень від тернополян та 21 раніше відмовлені справи, які вирішила позитивно. Наразі ще одне звернення потребує додаткового розгляду.

Зазначимо, право на звільнення від сплати надаються учасникам АТО та членам їхніх сімей за місцем реєстрації у Тернополі (незалежно від кількості осіб та загальної площі житла), членам сімей, якщо учасник АТО не зареєстрований у Тернополі та членам сімей загиблих під час участі в АТО за місцем реєстрації, за умови надання пакету необхідних документів. Документи приймають в робочі дні з 8.00 до 17.00 год. в управлінні соціальної політики міськради за адресою: м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8 каб. 3 тел. (0352) 23-56-52. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #184 сімей бійців АТО #звільнення від сплати за комунальні послуги
Останні новини
Оголошення
live comments feed...