• Головна
  • Тернопільський волонтер потрапив у полон до бойовиків
17:00, 4 листопада 2014 р.

Тернопільський волонтер потрапив у полон до бойовиків

29-річний волонтер з Кременця Микола Чорний перебуває у полоні терористів.

Хлопець розвозив допомогу в зону АТО і зник наприкінці червня поблизу міста Дебальцеве разом зі своїм товаришем.

За інформацією “Інфопростору“, над визволенням кременчанина вже працюють волонтери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопільський волонтер #терористи #полон

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...