• Головна
  • Тернопільські медики-волонтери повернулися із зони АТО
13:00, 5 листопада 2014 р.

Тернопільські медики-волонтери повернулися із зони АТО

Машину-евакуатор та необхідні для бійців речі відвезли лікарі-волонтери із тернопільської громадської організації “Медичний загін спецпризначення “Білі берети” на Схід. А ще медики поділилися своїм досвідом та провели для бійців одного з добровольчих батальйонів інструктаж із надання тактичної медицини за стандартами НАТО.

Реанімобілів та евакуаційних машин на Сході бракує, вони постійно потрапляють під обстріли. Відтак, лікарі-волонтери із тернопільської громадської організації “Медичний загін спецпризначення “Білі берети” переобладнали вантажний автомобіль на евакуаційний і відвезли його на Схід для одного з добровольчих батальйонів.

- Автомобіль призначений для того, щоб вивозити або перевозити поранених стабільних з точки А в точку В. Тобто, не безпосередньо з поля бою вивозити, бо там треба всюдихідний транспорт. Тобто, цим авто можна перевозити з більш спокійного місця в госпіталь, або з госпіталю в інше місце, – розповідає тв4 голова громадської організації “Медичний загін спецпризначення “Білі берети” Андрій Салагоник.

Лікарі-волонтери також провели інструктаж для команди госпітальєри групи бійців санітарів, які займаються медичною допомогою безпосередньо на лінії вогню.

- В людей надзвичайно багато ентузіазму, вони працюють під кулями, за що їм честь і хвала. Але в плані теоретичної підготовки нам їм дуже було багато чого дати насправді, – каже  судинний хірург, член громадської організації “Медичний загін спецпризначення “Білі берети” Юрій Свідерський.

Для бійців також відвезли необхідні речі, волонтери закликають не зупинятися і всіма силами допомогати тим, хто воює на Сході.

- Вони воюють за нас, саме тому спокійно в нас тут, бо вони стоять там. Допомагати їм треба, бо, зрозумійте, вони покинули свої сім’ї, роботи, просто віддають життя і здоров’я за те, щоб ми тут спокійно ходили на роботу, пили каву. Тому якось ми їм маємо допомагати, – говорить Андрій Салагорник.

А допомога бійцям на Сході може бути різною від теплих речей, харчів, до медикаментів. Волонтери просять людей перш ніж купувати ліки на Схід поцікавитися в соціальних мережах, що саме потрібно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #медики-волонтери #АТО
Останні новини
Оголошення
live comments feed...