• Головна
  • Голова Тернопільської облради вже вирішив всі проблеми краю і святкує... заснування Чехії
14:30, 5 листопада 2014 р.

Голова Тернопільської облради вже вирішив всі проблеми краю і святкує... заснування Чехії

Ставленик екс-нардепа Олексія Кайди Василь Хомінець на посаді голови облради не лише в поті чола вирішує проблеми області, а й встигає святкувати.

Зокрема, навіть… державне свято Чехії – День заснування незалежної держави Чехословаччина. Урочистості відбувалися днями в Ужгороді.

На прийомі за участю чеських високопосадовців Василь Хомінець проявив навики красномовства, згадавши навіть про успішну співпрацю, наслідки якої, правда, пересічні жителі області чомусь не бачать і не відчувають.

 «Сьогодні наші держави як добрі партнери, яких єднає в тому числі й історичне минуле, демонструють щире прагнення конструктивного ділового співробітництва у соціально-економічній, туристичній, освітній, національно-культурній сферах. Яскравим свідченням цього є успішна багатогранна міжрегіональна співпраця з рядом регіонів Чеської Республіки. Історія поєднала Чехію з Тернопільщиною – саме тут, на Зборівщині, під час Першої світової війни гартувалося чеське військо. Глибоко вдячний за послідовну підтримку України на шляху європейської інтеграції. Переконаний у подальшому зміцненні українсько-чеського партнерства, спрямованого на всебічне поглиблення взаємин між нашими народами в об’єднаній Європі. Тернопільщина взяла курс на  співпрацю  із регіонами різних країн. Впевнений, що таке двостороннє взаємовигідне співробітництво буде ще тісніше налагоджене і з Чеською Республікою», – наговорив загальних фраз Хомінець.

За даними прес-служби, під час робочої поїздки до Ужгорода голова обласної ради також зустрівся із керівництвом міста та області. Мова йшла про налагодження міжрегіональної економічної та гуманітарної співпраці між областями. Дивно, чому таку співпрацю починають налагоджувати аж на 23-му році незалежності України…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хомінець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...