• Головна
  • Тернопільські волонтери почали виготовляти для бійців АТО буржуйки нової конструкції (ВІДЕО)
09:01, 6 листопада 2014 р.

Тернопільські волонтери почали виготовляти для бійців АТО буржуйки нової конструкції (ВІДЕО)

У Тернополі волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО безперервно збирають допомогу. Свіже печиво, сухий борщ, в’язані балаклави, маскувальні сітки, буржуйки – це все поступово передають на схід українським військовим.

У зв’язку з настанням холодів почали активно збирати теплий одяг і виготовляти буржуйки. На складі № 2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО збирають матеріали для виготовлення пічок. Волонтери розробляють буржуйки різної конструкції. Новий варіант буржуйок представили 5 листопада журналістам.  

«На складі №2 основна робота ведеться з виготовлення буржуйок. Перша модель буржуйок, що розраховано для маленьких підрозділів, є в інтернеті, нам з кресленнями допоміг політехнічний університет. Буржуйка № 2 має трохи більшу вагу – 30-40 кілограмів. І  буржуйка умовно називається – «Схід і Захід разом» – зробити буржуйку такої конструкції підказав чоловік із східної України”, – каже волонтер Тарас Білан, який зазначає, що волонтери виготовляють також підставки під сухий спирт, бляшки, різні додаткові речі.

Окрім виготовлення буржуйок, на складі № 2 активно збирають теплий одяг та інші необхідні бійцям речі. “Сортується допомога у три етапи: перший – для бійців АТО, другий – для біженців, третій – на шмати, які використовуємо для виготовлення сіток, маскувальних халатів. Також збираємо теплі речі і відправляємо у дитячі будинки Щастя та інші куточки східної України. Робота іде злагоджено. Працюємо  з 10:30 до 19:30 щодня. У дні церковних свят працюємо з першої години. Кожен день керівником складу є інша людина, тобто чергують різні волонтери. Ведеться прозора робота, – каже волонтер Тарас Білан .

Для виготовлення буржуйок волонтерам необхідні газові балони. Тому просять небайдужих тернополян приносити їх на склад № 2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільські волонтери #для бійців АТО #буржуйки нової конструкції
Останні новини
Оголошення
live comments feed...