• Головна
  • Після провалу на виборах у ВО «Свобода» гряде «капітальний ремонт»?
18:00, 6 листопада 2014 р.

Після провалу на виборах у ВО «Свобода» гряде «капітальний ремонт»?

Після того, як ВО «Свобода не зуміла подолати 5-відсотковий бар’єр і не потрапила до парламенту, партії  доведеться робити серйозні висновки і "робити ремонт".

Такі сподівання в інтерв’ю «Новій тернопільськй газеті» висловив голова облради Василь Хомінець.

Водночас, в такі твердження важко повірити,  оскільки замість шукати реальні причини поразки (а вони полягають у безвідповідальній діяльності «свободівців» та самокомпроментації у місцевих радах західної України), Хомінець починає розповідати байки про «зраду» політичними партнерами та «руку Москви», яка начебто не дала «Свободі» потрапити в парламент.

При цьому величезної проблеми з провалу «свободівців» голова облради теж не робить.

«Я не схильний посипати голову попелом, – каже він. –  Звісно, в партії є зовнішні і внутрішні проблеми, і те, що наша політсила не здолала 5-відсотковий бар’єр, дуже неприємно. Та, гадаю, партія зробить правильні висновки з цієї ситуації і у нас відбудеться “капітальний ремонт”.

Звісно, нам було б простіше зайняти опозиційну нішу і критикувати наших союзників із “Батьківщини” та “УДАРу” збоку, але ми на це не пішли. І у підсумку з того “братнього” коаліційного кола “Свобода” вийшла і ображеною, і зрадженою. За всіма екзит-полами ми проходили до парламенту, а насправді соті відсотка дивним чином розпорошилися і нам їх у підсумку не вистачило. На жаль, скидаєтеся на те, що політичні партнери нас зрадили… “Свобода” нині невигідна не тільки Москві, а й демо-ліберальній Європі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Свобода" #Хомінець

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...