• Головна
  • Готель «Галичина» мали оштрафувати за... забруднення міста
11:00, 7 листопада 2014 р.

Готель «Галичина» мали оштрафувати за... забруднення міста

Нещодавно неприємний інцидент виник через те, що після проведення ремонтних робіт у тернопільському готелі «Галичина» будівельне сміття було викинуте буквально перед готелем.

За даними міського управління ЖКГ, це порушення було зафіксоване представниками муніципальної поліції.

Те, що підприємці після припису муніципалів оперативно прибрали відходи, врятувало їх від штрафу.

"На жаль, подібні випадки у Тернополі не поодинокі, відтак просимо підприємців дотримуватися «Правил благоустрою м. Тернополя» від 19.05.2011р. № 6/8/20, у яких передбачено відповідальність за таке порушення. Зокрема, правилами передбачено  наступне: підприємці зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на віддалі 15 м, встановити урни для сміття, розмістити інформаційні таблички із зазначенням власника, розпорядку роботи, відповідального за санітарний стан, укласти угоду на надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів зі спеціалізованою організацією тощо", – наголошують в управлінні.
Чиновники також застерегли, що за порушення Закону України «Про благоустрій населених пунктів» згідно ст. 152 «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#готель "Галичина" #сміття
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК шукатиме ухилянтів по-новому, посилення мобілізації накриє чоловіків у 5-х базах": їх засиплять повістки і штрафи
"ТЦК терміново біжить у ці заклади з перевірками і повістками, є мета масово скасувати бронювання": мобілізація, категорії
"Такої ціни не чекав ніхто": оприлюднено тарифи на газ для українців у жовтні, люди до такого не готувалися
Крижана гроза та страшний снігопад стануть реальністю, післязавтра українців нажахає люта негода: пре похолодання і дощ
Оголошення