• Головна
  • Чому тернополяни не можуть зняти готівку в одеському банку на Площі Героїв Євромайдану?
17:00, 7 листопада 2014 р.

Чому тернополяни не можуть зняти готівку в одеському банку на Площі Героїв Євромайдану?

Спочатку листопада не кожен клієнт ІМЕКСБАНКУ у Тернополі зумів зняти готівку з власної банківської картки. Банкомати одеського банку до вчорашнього вечора не видавали ні нарахованих відсотків на депозити, ні заробітної плати, ні стипендії, ні пенсії, а у відділені ситуацію пояснювали з натяком на загальнодержавні проблеми.

– З першого листопада в банку зовсім призупинили виплати абсолютно всього: процентів, пенсій, зарплат, стипендій. Взагалі, ні копійки нікому нічого не дають. Пояснюють це тимчасовими труднощами, в Україні війна, Крим, Донбас, грошей нема. У мене депозит, минулого місяця я відсотки знімав без проблем, а з першого числа не можу, – розповів один із клієнтів ІМЕКСБАНКУ Віктор (прізвище не назвав).

Завідувач відділення ІМЕКСБАНКУ у Тернополі Гудак Володимир відмовився коментувати ситуацію кореспонденту ДОБИ, оскільки не вповноважений висловлювати позицію від імені банку для ЗМІ. Проте він повідомив людям, які підходили з питаннями про долю своїх грошей, що проблеми з готівкою є лиш тимчасові, спричинені втратою відділень у Криму та ситуацією на Донбасі. За його словами, найближчими днями відбудеться загальний збір акціонерів ІМЕКСБАНКУ стосовно збільшення статутного капіталу та розглядатиметься питання щодо звернення до НБУ за можливістю рефінансування.

Завідувач тернопільського відділення також запевняв клієнтів, що від 17.00 6 листопада у банкоматах ІМЕКСБАНКУ буде відновлено видачу готівки.

Справді, з вчорашнього вечора зарплати, пенсії та стипендії тернополяни зі своїх рахунків в ІМЕКСБАНКУ мали змогу зняти. Проте після відновлення роботи банкомату на Площі Героїв Євромайдану, завідувач відділення Гудак Володимир, сказав клієнтам, які створили чергу біля двадцяти осіб, що наразі нараховані відсотки на депозити банкомати видавати не будуть.

Для довідки, ІМЕКСБАНК, згідно інформації, оприлюдненої на сайті банку, заснований в Одесі у 1994 році. За класифікацією НБУ належить до групи великих банків. Почесним президентом банку, його засновником та головним акціонером є одесит донецького походження Клімов Леонід.

Клімов Леонід – народний депутат України VІІ скликання, входив у парламентську фракцію Партії Регіонів до лютого 2014 року. Голосував за антиконституційні закони 16 січня. На виборах 26 жовтня знову обраний до Верховної Ради по 137-му виборчому окрузі в Одеській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #готівка #банкомат
Останні новини
Оголошення
live comments feed...