• Головна
  • Тепер батьки контролюватимуть успішність дітей у школі через онлайн систему Smarsy
19:30, 7 листопада 2014 р.

Тепер батьки контролюватимуть успішність дітей у школі через онлайн систему Smarsy

Оцінки, "енки" та загальну успішність учнів школи-ліцею № 9 батьки та вчителі тепер контролюватимуть через онлайн систему Smarsy.

- Ми тільки розпочали працювати з цим порталом, - розповідає 20хвилин директор школи-ліцею №9 Григорій Рибак. - Вже близько двох тижнів наші учні, вчителі та батьки звикають до цієї програми.

За словами Григорія Рибака, інформаційний портал дуже корисна та необхідна річ як і для учнів, вчителів, так і для батьків.

- Корисно з адміністративної сторони, оскільки це контроль та самоконтроль педагогічного колективу, - продовжує пан Григорій. - Батьки зможуть контролювати учнів. Коли дитина прийшла до школи, відвідуваність, успішність. Тобто на порталі буде корисна інформація для всіх.

Окрім контролю, система виконуватиме функцію електронного онлайн-щоденника та журналу, до якого вчителі вноситимуть оцінки та "енки". Крім цього, у школі ще встановили камери спостреження. 

- Проте, цю всю інформацію ще потрібно занести у базу, - каже директор школи-ліцею. - Це дуже клопітка робота. У нас є педагог, який цим наразі займається, проте за скільки часу все буде готово остаточно не знаємо. 

Учні вже випробовують портал, проте не дуже раді йому. Кажуть, що не тішить їх такий контроль батьків.

- Та можливо, то і корисна штука, але щось вона мене не тішить, - каже учень школи-ліцею №9 Андрій. - Я там і не реєструвався, для чого воно мені? Хочете, самі спробуйте, це дурня. 

За словами учня, більшості його однокласникам таке нововведення теж не подобається, а іншим все одно. 

- Плюсами такої програми те, що діти бачать свою успішність, - каже хлопець. - Ну і зрозуміло, що батьки контролюють своїх дітей, а директор загалом усю школу. Звісно, що  батькам таке до вподоби, хто з них не хоче знати, що у нас в школі робиться і в журналах.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #контроль #школярі
live comments feed...