• Головна
  • Напередодні тернопільського дербі обидві команди засмутили своїх вболівальників
08:30, 10 листопада 2014 р.

Напередодні тернопільського дербі обидві команди засмутили своїх вболівальників

Матч 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між ФК «Тернопіль» та криворізьким «Гірником» подарував чимало емоцій, здебільшого негативних, тернопільським вболівальникам.

У поєдинку було все – чимало голів, багато боротьби, попереджень, вилучень, емоції тренерів, вболівальників та гравців. У підсумку, арбітр зафіксував «велику» перемогу гостей – 0:3.

Переможний склад не змінюють. Цього принципу вирішив дотриматися тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш. Тому після важкої перемоги над ФК «Суми» (3:2), склад муніципалів на матч з криворізьким «Гірником» вийшов ідентичний. Як і з Сумами, цього разу на незвичній на себе позиції – лівого півзахисника - діяв Ігор Мединський. Щодо решти позицій, то все було передбачувано. Оскільки в лазареті муніципалів і далі перебувають гравці середини поля Василь Чорний та Віталій Богданов, замість них у центральній зоні діяли Роман Гаврилюк (у центрі) та Сергій Полянчук (справа у півзахисті).

Дебют зустрічі виявився за гостями. Тернополяни ж перший реальний момент створили лише в середині першого тайму. Роман Гаврилюк подав кутовий. Повітря виграв Сергій Полянчук та прострілив вздовж воріт. Єдиний нападник тернополян Богдан Семенець зігравши на випередження, пробив у сітку воріт, але, на жаль, з зовнішньої її сторони.

А на 31-й хвилині стався епізод, який кардинально змінив перебіг подій на полі. Степан Клекот на лінії штрафного майданчика з порушенням правил зупинив прохід Романа Дороша. Арбітр з Вінниці Андрій Кутаков без вагань показав тернопільському оборонцю червону карту, хоча на вилучення цей епізод явно не тягнув.

У компенсований до першого тайму час після кутового головою небезпечно пробивав Ігор Курило. Кіпер гостей уже не контролював політ м’яча, однак з порожніх воріт смугастого зумів вибити капітан гостей Сергій Гвоздевич.

На 56 хвилині склад муніципалів зменшився ще на одного гравця. За фол на бровці проти Віталія Павлова друге попередження отримав Ростислав Волошинович, яке для нього перетворилося на вилучення. Фактично одразу криворізьці реалізували подвійну більшість. Красивий удар через себе метрів з 15-ти вдався Артему Сітало (0:1). Навіть за такого стану справ тернополяни отримали нагоду зрівняти рахунок. «Свіжий» Тарас Гром’як під гострим кутом вийшов віч-на-віч з воротарем гостей, однак пробив прямо в Зарубіна, а першому на підборі Семенецю м’яч відверто зрізався з ноги. Опісля гості відзначилися ще двічі. Спершу Богдан Боровський пройшов, як ніж крізь масло тернопільських оборонців і удар по центру воріт збільшив перевагу гостей до двох м’ячів (0:2). А в наступному епізоді В'ячеслав Рябов закинув м’яча за комірець Миколі Плетеницькому (0:3). Далі в грі був сумбур. Тернопільські тренери замінами намагалися оживити гру, натомість гості діючи в більшості постійно потрапляли в офсайд…

Поразка стала першою для тернополян за останніх два роки у чемпіонатах України. В наступному матчі у грі з тернопільською «Нивою» тренери ФК «Тернопіль» мають зробити належні висновки, щоб подібний результат більше не повторився.

Футбольний клуб "Нива" у цьому ж турі зазнав поразки від аутсайдера чемпіонату чернівецької "Буковини" 2:0.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію