• Головна
  • Переселенці зі сходу України у Тернополі зловживають своїм статусом
11:30, 11 листопада 2014 р.

Переселенці зі сходу України у Тернополі зловживають своїм статусом

В тернопільських ЗМІ неоноразово повідомляли про те, що вимушені переселенці зі сходу України неоднозначно поводять себе в Тернополі.

Фонд Вікно життя, який займається поселнням і опікою над такими сім’ями повідомив про чергову неоднозначну ситуацію з гостями зі Сходу.

 В соціальному гуртожитку для дітей сиріт, що знаходиться по вул. Карпенка проживає сім’я біженців. Поселені вони туди на умовах безкоштовного проживання на період 3 міс. Днями цей термін спливає і сім”я заявляє в категоричній формі про те, що покидати гуртожиток не збирається і паралельно строчить на мене скарги у різноманітні інстанці. Хочу представити свою точку зору на дане питання. Сім”я приїхала в Тернопіль в травні місяці. Вже в липні частина родини повернулась до свого місця проживання в з”язку з визволенням території українською армією та відновленням інфраструктури. Частина родини, що залишилась поселилась в сиротинці. За словами матері глави сімейства,яка давно вже повернулась додому, в його власності в рідному місті знаходиться цілий , добротний приватний будинок, тобто житлові умови на батьківщині є задовільні. Водопостачання, електромережі, інфраструктура та правопорядок в місті відновлені ще влітку. Згідно законодавства ця сім”я отримує щомісячно не менше 6 тис. грн соціальних виплат, в тому числі і компенсація витрат на житло для біженців. Бюджет сім”ї також доповнюють заробітна плата чоловіка та пенсія бабусі. В зв”язку з цими фактами я вважаю не правомірними їхні претензії на подальше безкоштовне проживання в гуртожитку для сиріт. Тому, що таким чином вони двічі отримують вигоду з державного бюджету: один раз у вигляді матеріальної компенсації витрат на житло, а вдруге – користуючись безкоштовним державним житлом. В той час, коли наші сироти вимушені ночувати на вулиці, через відсутність місць в гуртожитку, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #переселенці зі сходу України
Оголошення
live comments feed...