• Головна
  • Забудовникам у Тернополі заборонять псувати історичний центр міста бізнес-центрами?
13:30, 11 листопада 2014 р.

Забудовникам у Тернополі заборонять псувати історичний центр міста бізнес-центрами?

Тернопільська обласна організація Національної спілки архітекторів України набуває нового статусу - саморегулюючої організації.

Про це йшлося на апаратній нараді, яку провів перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

«Таким чином представники даної організації будуть уповноважені надавати оцінку професійним діям архітекторів. Відтак, встановлять чіткі критерії, за порушення яких представники спілки зможуть позбавити архітекторів права займатися професійною діяльністю. На даний час ми контактуємо з архітекторами та маємо розуміння щодо таких нововведень із їхнього боку», – повідомив на нараді директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської ОДА Володимир Харченко.

Іван Крисак висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям архітекторів та представників громадських організацій Тернопіль стане красивішим.

«Адже архітектурний стиль суттєво впливає на загальний імідж, на розвиток туризму та інвестиційної діяльності. Після співпраці зміни повинні відчути і самі архітектори, і жителі нашого міста», – сказав він.

Якщо спілка архітекторів справді є дієвою, тоді дивно, чому фахівці закривають очі на химеру, яка виростає на вул. Кульчицької і відверто випадає з архітектурного ансамблю будинків колишнього пасажу Адлера?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#забудова #архітектори
Останні новини
Оголошення
live comments feed...