• Головна
  • У виробника коньяку «Бучач» відсудили мільйон
14:00, 12 листопада 2014 р.

У виробника коньяку «Бучач» відсудили мільйон

ПАТ «Галіція Дистилері», яке виробляє коньяки «Грінвіч», «Бучач» та «Renuage»,   змушене буде сплатити майже мільйон гривень нарахувань за оренду майнового комплексу в Бучачі. Таку ухвалу виніс у жовтні Вищий господарський суд України.

За даними прес-служби Регіонального відділення Фонду держмайна України по Тернопільській області, судова тяганина тривала два роки.

Стосувалася вона майнового комплексу, який підприємство орендує в Бучачі ще з 2001 року.

За цей час не лише у кілька разів зросла орендна плата, а й змінилася сама методика її розрахунку, до якої вніс зміни й доповнення Кабінет Міністрів України.

Щоб не платити більше  «Галіція Дистилері» двічі оскаржувало у судах вищих інстанцій, за рішенням Господарського суду Тернопільської області, що задовольняло позови РВ ФДМУ.

Через суди різних інстанцій Регіональне відділення спонукало ПАТ «Галіція Дистилері» укласти додаткову угоду про внесення змін до договору оренди.

У жовтні Вищий господарський суд України, розглянувши касаційну скаргу РВ ФДМУ на постанову Львівського апеляційного господарського суду, таки зобов’язав «Галіцію Дистилері» укласти додаткову угоду до договору оренди.

За орієнтовними підрахунками, товариство тепер має спрямувати до державного бюджету понад 900 тисяч гривень донарахувань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПАТ «Галіція Дистилері» #оренда #суд
Оголошення
live comments feed...