• Головна
  • Підлеглі Сиротюка цинічно дезінформують про вирішення матеріальних проблем ветеранів ОУН-УПА
12:00, 12 листопада 2014 р.

Підлеглі Сиротюка цинічно дезінформують про вирішення матеріальних проблем ветеранів ОУН-УПА

Програму «Ветеран» на 2015-2019 роки затвердили учора на сесії облради.

Метою програми є покращення соціально-побутового, медичного обслуговування ветеранів війни і праці, людей похилого віку,  а також покращення їхнього матеріального становища.

Кошторис програми на 4 роки складає 9,5 млн грн, усі кошти буде виділено з обласного бюджету.

Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський визнає, що залишаються проблемними питання покращення матеріального забезпечення, медичного, транспортного обслуговування, житлово-побутових умов проживання ветеранів та інвалідів війни.

Водночас в повідомленні на сайті ОДА йдеться, що «затвердження проекту програми «Ветеран» на 2015-2019 роки та залучення на її виконання  коштів з обласного бюджету сприятиме вирішенню зазначених проблемних питань».

Насправді ж прийняття програми аж ніяк суттєво не вплине на покращення матеріального забезпечення ветеранів.

Адже в рамках програми для 639 осіб, на яких  поширюється статус ветеранів   ОУН-УПА, депутати встановили доплату  до  пенсії у розмірі аж у  156 гривень. Треба жити в іншому вимірі, щоб стверджувати, що така допомога може якось вирішити матеріальні проблеми ветеранів.

Такий розмір допомоги є по своїй суті самообманом, який не заважає чиновникам щоразу хвалитися в теле- та радіоефірах, які ж вони великі патріоти і як дбають про воїнів ОУН-УПА.

Більш відчутну допомогу отримуватиме лише один ветеран ОУН-УПА – 88-річний Володимир Чермошенцев, який після анексії Криму переселився на Тернопільщину. В рамках програми депутати встановили йому персональну щомісячну надбавку до пенсії в сумі 934 гривні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оу-УПА #ветерани #допомога
Оголошення
live comments feed...